Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Balıktaki Lezzet ustası....

Deep Fish Restaurant , İstanbul'un büyüsünü yaşatan İst West'te 2013 yılından günümüze sizlere balıktaki lezzet büyüsünü sunmaya devam ediyor.

"Deep Fish" adı ile 2013 yılında hizmete giren Restoranımız, 2013 senesinde lezzet dünyasını zenginleştirerek "Deep Fish" adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deep Fish, İst Westde balık lezzetinin sonsuzluğunu ayaklar altına seren damak tadı ile günün her saatinde, samimi ve güleryüzü ile bütünleşen salon ve terası ile gerek özel yemeklerinizi, gerekse iş yemeklerinizi enfes tatlarla taçlandırır.

Zengin menüsü ile Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlar günün her saatinde en taze malzemelerle özenle hazırlanmaktadır.

Hijyen konusunda da gerekli her türlü hassasiyet ve önemi gösteren müessesemiz, gıda teknikerleri tarafından denetlenen mutfağımız, siz müşterilerimize eşsiz deniz ürünlerini tattırmak için elinden geleni yapmaktadır.

900 m2 lik alana sahip olan restoranımız, kış aylarında 300 kişilik kapalı salonla, yaz aylarında ise 100 kişilik açık alanla kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz konfor ve hizmeti vermektedir.. 

Kurumsal

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • (0212) 777 55 31
    • (0212) 777 39 86
    • (0212) 777 39 86- -
    • info@deepfish.com.tr
Deep Fish Balık Restaurant